Boomwhackers ML1G

Kód: 42Y114858
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€8,90
Na otázku
Môžeme doručiť do:
21.11.2024
Položka bola vypredaná…

Tento pár paličiek je určený na hranie na Boomwhackers alebo Chroma-Note chimes. Sú dlhé 28 cm, vyrobené z dreva a zakončené gumovou guľôčkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Boomwhackers sú jedinečné bicie nástroje, ktoré sú naladené na určité tóny - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere inú výšku tónu. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje nemožné. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby. MALLETS Tento pár paličiek je určený na hranie na Boomwhackers alebo Chroma-Note chimes. Sú dlhé 28 palcov, vyrobené z dreva a zakončené gumovou guľôčkou. Materiál: Drevo Dĺžka: 280 mm Hrúbka: 5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 28 cm
Krajina pôvodu: Čína
Materiál: Drevo
Položka bola vypredaná…

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.