Boomwhackers BW-KG

Kód: 42Y114857
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€30,90
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Súprava 5 paličiek je navrhnutá tak, aby dopĺňala basovú diatonickú súpravu a aby spolu tvorili celú chromatickú stupnicu. Sama o sebe je to pentatonická stupnica. Ladenie: C#, D#, F#, G#, A#

Detailné informácie

Podrobný popis

Boomwhackers sú jedinečné bicie nástroje, ktoré sú naladené na určité tóny - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere inú výšku tónu. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje nemožné. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby. BASOVÁ CHROMATICKÁ SÚPRAVA Táto súprava 5 paličiek je navrhnutá tak, aby dopĺňala basovú diatonickú súpravu a aby spolu tvorili celú chromatickú stupnicu. Sama o sebe je to pentatonická stupnica.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: C#, D#, F#, G#, A#

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.