Boomwhackers BP-XS Boomophone

Kód: 42Y114853
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€54,90
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

základný 8 tyčkový set, hrajúci C dur stupnicu v jednočiarkovej oktáve, držiak na tyčky XyloTote, paličky, spevník a „oktavátor“, teda nadstavec znižujúci ladenie o jednu oktávu. Ide teda o set ponúkajúci všetko, čo pri hraní na Boomwhackers môžete potrebovať.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Boomwhackers sú unikátny perkusný nástroj, ktorý je ladený na určité tóny – vďaka rozdielnej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers pri údere vydáva inak vysoký tón. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné perkusie za hranicou možností. Boomwhackers sú vhodné tak pre úplných amatérov tak pre profesionálov, ako pre malé deti, tak pre hudobných lektorov. Tento set obsahuje základný 8 tyčkový set, hrajúci C dur stupnicu v jednočiarkovej oktáve, držiak na tyčky XyloTote, paličky, spevník a „oktavátor“, teda nadstavec znižujúci ladenie o jednu oktávu. Ide teda o set ponúkajúci všetko, čo pri hraní na Boomwhackers môžete potrebovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: C dur

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.