Boomwhackers BW-DG

Kód: 42Y114855
1 hodnotenie
Značka: Boomwhackers
€22,90 –10 %
boomwhackers bw dg 1442
€22,90 –10 % €20,60
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

C DUR DIATONICKÁ SADA Sada 8 paličiek naladená na stupnicu C dur, čo umožňuje hrať prakticky akúkoľvek hudobnú skladbu. Je to najobľúbenejšia sada Boomwhackers. Ladenie: C, D, E, F, G, A, H, C

Detailné informácie

Podrobný popis

Boomwhackers sú jedinečné bicie nástroje, ktoré sú naladené na určité tóny - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere inú výšku tónu. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje nemožné. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby. C DUR DIATONICKÁ SADA Táto sada 8 paličiek je naladená na stupnicu C dur, čo umožňuje hrať prakticky akúkoľvek hudobnú skladbu. Je to najobľúbenejšia súprava z radu Boomwhackers.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: C, D, E, F, G, A, H, C

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.