Boomwhackers BWMP

Kód: 42Y159631
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€79,90
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Súprava Move and Play je ideálna pre hudobné triedy alebo akúkoľvek skupinu ľudí, ktorí sa venujú hudbe a tancu. Balenie obsahuje 25 Boomwhackerov, takže naraz môže hrať 12 alebo viac ľudí. Súčasťou balenia sú aj 4 oktávery a taška na pohodlné skladovanie a prepravu Boomwhackers. Ladenie je: B 2x, Ais 2x, A 3x, Gis 1x, G 3x, Fis 2x, F 2x, E 2x, Dis 1x, D 3x, Cis 1x, C 3x (oktavátor znižuje tón o oktávu, sada neobsahuje vyššiu C2)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SADA BOOMWHACKER PRE 12 ALEBO VIAC HRÁČOV Súprava Move and Play je ideálna pre hudobné triedy alebo akúkoľvek skupinu ľudí, ktorí sa venujú hudbe a tancu. Balenie obsahuje 25 Boomwhackerov, takže naraz môže hrať 12 alebo viac ľudí. Súčasťou balenia sú aj 4 oktávery a taška na pohodlné skladovanie a prepravu Boomwhackers. Ladenie je: B 2x, Ais 2x, A 3x, Gis 1x, G 3x, Fis 2x, F 2x, E 2x, Dis 1x, D 3x, Cis 1x, C 3x (oktavátor znižuje tón o oktávu, sada neobsahuje vyššiu C2) Boomwhackers sú jedinečné perkusné nástroje, ktoré sú naladené na určité výšky tónov - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere iný tón. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje mimo možností. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: B 2x, Ais 2x, A 3x, Gis 1x, G 3x, Fis 2x, F 2x, E 2x, Dis 1x, D 3x, Cis 1x, C 3x

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.