Boomwhackers 27 Tube Classroom Pack

Kód: 42Y211108
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€119
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

SADA 27 PALIČIEK PRE CELÚ TRIEDU Táto sada obsahuje 27 tyčiniek Boomwhacker. Nájdete tu dve sady BWDG (8 taktov diatonickej stupnice C dur) , BWCG (5 taktov chromatickej stupnice), šesť taktov pentatonickej stupnice C dur + OC8G (8 rozšírení na zníženie tónu o oktávu). S touto súpravou môžete hrať prakticky akúkoľvek hudobnú skladbu. Vďaka veľkému počtu Boomwhackerov sa už nemôže stať, že by v triede nebolo dosť palice pre niekoho. Balenie potom obsahuje sadu chromatických nálepiek a kód na stiahnutie výukového videa.

Detailné informácie

Podrobný popis

BOOMWHACKERS Boomwhackers sú jedinečné bicie nástroje, ktoré sú naladené na určité tóny - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere inú výšku tónu. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje mimo možností. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby. SADA 27 PALIČIEK PRE CELÚ TRIEDU Táto sada obsahuje 27 tyčiniek Boomwhacker. Nájdete tu dve sady BWDG (8 taktov diatonickej stupnice C dur) , BWCG (5 taktov chromatickej stupnice), šesť taktov pentatonickej stupnice C dur + OC8G (8 rozšírení na zníženie tónu o oktávu). S touto súpravou môžete hrať prakticky akúkoľvek hudobnú skladbu. Vďaka veľkému počtu Boomwhackerov sa už nemôže stať, že by v triede nebolo dosť palice pre niekoho. Balenie potom obsahuje sadu chromatických nálepiek a kód na stiahnutie výukového videa.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: C dur

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.