Boomwhackers Full Spectrum Set

Kód: 42Y211109
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€115
Na otázku
Môžeme doručiť do:
13.11.2024
Položka bola vypredaná…
KOMPLETNÁ SADA Táto súprava obsahuje kompletné portfólio Boomwhacker. Nájdete tu BWDG (8 taktov diatonickej stupnice C dur) , BWCG (5 taktov chromatickej stupnice), BWEG (7 predlôh), BWJG (7 taktov basovej diatonickej stupnice), BWKG (5 taktov basovej chromatickej stupnice)+ OC8G (8 predlôh na zníženie oktávového tónu). S touto sadou môžete prehrávať prakticky všetky skladby. Vďaka veľkému počtu Boomwhackerov sa už nemôže stať, že by v triede nebolo dosť palice pre niekoho.

Detailné informácie

Podrobný popis

Boomwhackers sú jedinečné bicie nástroje, ktoré sú naladené na určité tóny - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere inú výšku tónu. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje nemožné. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby. KOMPLETNÁ SADA Táto súprava obsahuje kompletné portfólio Boomwhacker. Nájdete tu BWDG (8 taktov diatonickej stupnice C dur) , BWCG (5 taktov chromatickej stupnice), BWEG (7 predlôh), BWJG (7 taktov basovej diatonickej stupnice), BWKG (5 taktov basovej chromatickej stupnice)+ OC8G (8 predlôh na zníženie oktávového tónu). S touto sadou môžete prehrávať prakticky všetky skladby. Vďaka veľkému počtu Boomwhackerov sa už nemôže stať, že by v triede nebolo dosť palice pre niekoho.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: Full Spectrum
Položka bola vypredaná…

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.