Boomwhackers CNHB-D

Kód: 42Y171057
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€67,90
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Táto základná súprava diatonických zvončekov má rozsah od C do c a slúži ako obohacujúci doplnok k hre s Boomwhackers. Presná intonácia a rovnaký systém farebného značenia ako pri Boomwhackers uľahčuje celkovú orientáciu a učenie. Ladenie: C', D', E', F', G', A', H', C'

Detailné informácie

Podrobný popis

BOOMWHACKERS Boomwhackers sú jedinečné bicie nástroje, ktoré sú naladené na určité tóny - vďaka rôznej dĺžke a hrúbke každý kus Boomwhackers vydáva pri údere inú výšku tónu. Tieto nástroje tak ponúkajú niečo, čo je pre iné bicie nástroje nemožné. Boomwhackers sú vhodné pre úplných amatérov aj profesionálov, pre malé deti aj učiteľov hudby. Táto základná súprava diatonických zvončekov má rozsah od C do c a slúži ako obohacujúci doplnok k hre s Boomwhackers. Presná intonácia a rovnaký systém farebného značenia ako pri Boomwhackers uľahčuje celkovú orientáciu a učenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: C', D', E', F', G', A', H', C'

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.