Boomwhackers Chroma-Notes Resonator Bells

Kód: 42Y123164
Neohodnotené
Značka: Boomwhackers
€129
Na otázku
Môžeme doručiť do:
22.10.2024
Položka bola vypredaná…

Tento gong je vyrobený z kovových tyčí pripevnených k rezonančným trubiciam Boomwhackers, ktoré im dodávajú úplne jedinečný zvuk. Jednotlivé časti možno používať samostatne alebo spolu ako xylofón. Sú ladené v diatonickej stupnici C dur.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rezonátorové zvony s chroma notes. Tento gong je vyrobený z kovových tyčí pripevnených k rezonančným trubiciam Boomwhackers, ktoré im dodávajú úplne jedinečný zvuk. Jednotlivé časti možno používať samostatne alebo spolu ako xylofón. Sú ladené v diatonickej stupnici C dur. Ladenie: C', D', E', F', G', A', H', C'

Dodatočné parametre

Kategória: Boomwhackers
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: USA
Ladenie: C', D', E', F', G', A', H', C'
Položka bola vypredaná…

Boomwhackers® sú nádherné a jedinečné predom naladené perkusné nástroje, ktoré priniesli radosť z hudby už státisícom ľudí. (Najmä deťom). Naše produkty predávame predovšetkým pomocou lokálnych predajcov a distribútorov. Zatiaľ čo väčšina objemu nášho predaja leží v USA, predávame nástroje aj do Austrálie, Belgicka, Kanady, Čile, Číny (Hong Kongu), Dánska, Anglicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Islandu, Talianska, Japonska, Kórey, Mexika, Nového Zélandu, Nórska, Portugalska, Singapuru, Južnej Afriky, Švédska a Švajčiarska. Rakúska, Holandska, Česka a Slovenska.