Hokema Sansula Renaissance Melody 432 Hz

Kód: 40Y100488
Neohodnotené
Značka: Hokema
€190
Na objednávku (1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.8.2024

Kalimby a Sansuly od firmy Hokema sú ručne vyrábané už 30 rokov v Nemecku. Ich mäkký, jemný a relaxačný zvuk je nezameniteľný. Každý, aj ten, kto nemá žiadne skúsenosti s hudobnými nástrojmi, môže rýchlo začať hrať na jednom z týchto nástrojov a do pár minút vytvoriť pekné melódie. A to je ich hlavná prednosť – jednoduchosť pričom zároveň hráte ako skutočný hudobník. Na výrobu nástrojov sú používané vysokokvalitné materiáli ako napríklad americká čerešňa alebo mahagón. Peter Hokema je vynálezcom Sansuly (v roku 2001) a majiteľom firmy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hokema Sansula Renaissance Melody 432 Hz

Kalimby a Sansuly od firmy Hokema sú ručne vyrábané už 30 rokov v Nemecku. Ich mäkký, jemný a relaxačný zvuk je nezameniteľný. Každý, aj ten, kto nemá žiadne skúsenosti s hudobnými nástrojmi, môže rýchlo začať hrať na jednom z týchto nástrojov a do pár minút vytvoriť pekné melódie. A to je ich hlavná prednosť – jednoduchosť pričom zároveň hráte ako skutočný hudobník.

Na výrobu nástrojov sú používané vysokokvalitné materiáli ako napríklad americká čerešňa alebo mahagón. Peter Hokema je vynálezcom Sansuly (v roku 2001) a majiteľom firmy.

Sansula. je jedinečný nástroj uvedený na trh spoločnosťou Hokema v roku 2001. Ide o kombináciu kalimby a oválneho „bubnu“ s rámom z lepeného bukového dreva a rezonančnou hlavou, ktorá dodatočne umocňuje zvuky produkované lamelami a blokom z čerešňového dreva. Séria Sansula bola vrelo privítaná hudobnou komunitou a rýchlo patentovaná. Tieto nástroje sa vyznačujú mäkkým a dlhým sustainom a navyše vám umožňujú dosiahnuť kačací efekt zatvorením a otvorením spodnej časti rámu.

Sansula Renaisance Melody je podobná nástroju Sansula Basic, ale na rozdiel od nej má veľmi odolnú blanu pochádzajúcu z dielne REMO. Je ideálna v prípadoch, keď potrebujeme nástroj odolný a nie príliš krehký, vhodný pri práci s rôznymi druhmi klientov. Rad Melody ponúka 11 tónov.

Špecifikácia:

  • Počet tónov: 11
  • Ladenie: G dur 432 Hz ( g'' - a' - e'' - d' - c'' - g - d'' - g' - f#'' - h' - a'' )
  • Ladenie je možné upraviť
  • Materiál: masívne drevo z  európskeho buku spojené s rezonančnou hlavou na drevenom ráme
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Výrobca blany: Remo
  • Hmotnosť: 435 g
  • Rozmery: 216 x 166 x 65 mm
  • Rozmery balenia: 274 x 213 x 124 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: Kalimby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.77 kg
Krajina pôvodu: Nemecko
Ladenie: G dur 432 Hz
Materiál: Bukové drevo
Počet tónov: 11