Hokema Twin Kalimba 432 Hz

Kód: 40Y100498
Neohodnotené
Značka: Hokema
€104
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024

Kalimby sú zvukové jazýčkové nástroje, ktoré majú svoj pôvod v južnej Afrike a možno ich tam nájsť v nespočetných tvaroch a prevedeniach. Naša kalimba je starostlivo ručne vyrobená v Nemecku z masívnej americkej čerešne. Povrchy sú ošetrené a leštené rastlinnými olejmi a voskami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hokema Twin Kalimba 432 Hz

Kalimby sú zvukové jazýčkové nástroje, ktoré majú svoj pôvod v južnej Afrike a možno ich tam nájsť v nespočetných tvaroch a prevedeniach. Naša kalimba je starostlivo ručne vyrobená v Nemecku z masívnej americkej čerešne. Povrchy sú ošetrené a leštené rastlinnými olejmi a voskami. Pentatonické ladenie C zaručuje príjemný a jednoduchý zážitok z hrania. 

Vďaka jednoduchej technike hrania si na nástroji ľahko zahrá každý. Stačí nástroj uchopiť oboma rukami a palcami brnkať po kovových lamelách - podobne ako pri hre na konzole, alebo pri písaní SMS. 

Dvojitá Kalimba má dĺžku 30 cm a umožňuje hrať jednému alebo dvom hráčom.

Skutočným dôvodom vývoja Twin Kalimby bola túžba mať nástroj, ktorý umožňuje hrať dvom hráčom spolu. Či už ide o páry, priateľov alebo terapeuta a pacienta, spoločný zvukový zážitok je skvelý. Harmonické tónové sekvencie a zvuky sú vždy vytvárané prostredníctvom naladených plátkov. Vibrácie tónov sa prenášajú do dreva a sú nielen akusticky, ale aj fyzicky citeľné aj pre hrajúceho partnera.

Špecifikácia:

  • Ladenie: A mol 432 Hz ( a' - c'' - c' - a' - a - f' - e' - e'' - h' )
  • Rozmery:  300 x 90 x 40 mm
  • Hmotnosť: 375 g
  • Vyrobená z masívnej americkej čerešne

Dodatočné parametre

Kategória: Kalimby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.485 kg
Krajina pôvodu: Nemecko
Ladenie: A mol
Počet tónov: 2 x 9