Sela Melody Tongue Drum 6" C Major Black

Kód: 41Y1045849
Neohodnotené
Značka: Sela
€49,90 –1 %
Sela Melody Tongue Drum 6" C Major Black
€49,90 –1 % €49
Na sklade (>7 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Sela Melody Tongue Drum 6" SE 360 je šikovný oceľový štrbinový bubon s priemerom niečo cez 15 centimetrov. Svojím teplým a upokojujúcim zvukom je vhodný na relaxáciu v bežnom živote aj na ranú hudobnú výchovu detí. Osem tónových polí Sela Melody Tongue Drum 6" je všetkých na stupnici C dur takže pri hraní bez akýchkoľvek "nesprávnych" tónov sa vždy vytvorí harmonická melódia. Preto je tento nástroj odporúčaný nielen skúseným milovníkom hudby a profesionálnym zvukoterapeutom, ale najmä začiatočníkom bez predchádzajúcich hudobných znalostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štrbinový bubon Sela Melody Tongue Drum 6“ C Major Black SE 360

Sela Melody Tongue Drum 6" je šikovný oceľový štrbinový bubon s priemerom niečo cez 15 centimetrov. Svojím teplým a upokojujúcim zvukom je vhodný na relaxáciu v bežnom živote aj na ranú hudobnú výchovu detí. Osem tónových polí Sela Melody Tongue Drum 6" je všetkých na stupnici C dur takže pri hraní bez akýchkoľvek "nesprávnych" tónov sa vždy vytvorí harmonická melódia. Preto je tento nástroj odporúčaný nielen skúseným milovníkom hudby a profesionálnym zvukoterapeutom, ale najmä začiatočníkom bez predchádzajúcich hudobných znalostí.

Aby ste mohli začať hneď po vybalení, každý bubon Sela Melody Tongue sa dodáva s dvomi kvalitne spracovanými paličkami s rukoväťou z brezového dreva a okrúhlou gumenou hlavou. Na tónové polia možno udrieť aj prstami. Meditatívny zvuk bubna Sela Melody Tongue Drum očarí hráčov aj poslucháčov. Navyše si vďaka svojim kompaktným rozmerom nájde miesto kdekoľvek – či už doma, v kancelárii, v štúdiu jogy alebo dokonca na cestách v batožine. Pre bezpečný transport je súčasťou praktické bavlnené vrecúško, ktoré je z vnútornej strany podšité červeným zamatom. Gumové nožičky zaisťujú bezpečný stojan a gumený krúžok chráni vonkajší okraj bubna pred poškriabaním.

Špecifikácia:

  • Ladenie: C dur
  • Tóny: C5, D5, E5, F5, G5, A5, B5, C6
  • Materiál: oceľ
  • Vysoká kvalita spracovania
  • Farba: Čierna
  • Priemer: 15 cm
  • Balenie obsahuje: 2 paličky, bavlnené vrecúško

Dodatočné parametre

Kategória: Tongue Drum
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Ladenie: C dur
Materiál: Oceľ
Počet tónov: C5, D5, E5, F5, G5, A5, B5, C6
? Priemer: 15 cm

Sela Melody Tongue Drum 6" C Major, Black - SE 360 Demo