Meinl Sonic Energy Small Steel Tongue Drum 7" G mol Navy Blue

Kód: 40Y100520
Neohodnotené
Značka: Meinl
€49,90
Na objednávku (1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.7.2024

Od spoločnosti Meinl Sonic Energy prichádza Small Steel Tongue Drum, na ktorý môže hrať každý milovník hudby, učiteľ alebo zvukový terapeut. Táto zmenšená verzia našich štandardných oceľových bubnov s jazýčkom má malý rozmer, čo rozširuje možnosti, kde môžete hrať. Na tomto bubne s priemerom 7" môže hrať ktokoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na svoje hudobné zručnosti. To, že je nástroj predom naladený znamená, že nástroj nemá žiadne chybné tóny a zvuk je éterický a upokojujúci. Súčasťou balenia sú dve mäkké gumové paličky pre plný a pokojný tón.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý 7-palcový štrbinový bubon Meinl Sonic Energy Small Steel Tongue Drum G mol Námornícka modrá

Od spoločnosti Meinl Sonic Energy prichádza Small Steel Tongue Drum, na ktorý môže hrať každý milovník hudby, učiteľ alebo zvukový terapeut. Táto zmenšená verzia našich štandardných oceľových bubnov s jazýčkom má malý rozmer, čo rozširuje možnosti, kde môžete hrať. Na tomto bubne s priemerom 6" môže hrať ktokoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na svoje hudobné zručnosti. To, že je nástroj predom naladený znamená, že nástroj nemá žiadne chybné tóny a zvuk je éterický a upokojujúci. Súčasťou balenia sú dve mäkké gumové paličky pre plný a pokojný tón.

Túžba po väčšom uvoľnení v každodennom živote, hľadanie nástroja pre počiatočné hudobné vzdelávanie vášho dieťaťa, riešenie nového, vzrušujúceho koníčka, ... existuje mnoho dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre kovový štrbinový bubon.

Z nástroja vyžaruje taká pokojná energia, vďaka ktorej ľahko zabudnete na svoje starosti a vrátite sa k obnovenej spokojnosti a vnútornému pokoju. Bubny Steel Tongue Drums sú vyrobené pre rôzne situácie, od zvukových kúpeľov až po muzikoterapiu, pre učebne alebo profesionálne bicie súpravy. Vystupujte naživo s bubnom Steel Tongue Drum alebo hrajte doma len pre seba. Tento nástroj má potenciál zintenzívniť vaše upokojenie a navyše si zlepšíte koordináciu a dôveru vo vlastné schopnosti.

Bubny Meinl Sonic Energy Small Steel Tongue Drums sa dodávajú v súprave s párom gumových paličiek s drevenými rukoväťami a ochranným bavlneným vreckom so šnúrkou a logom. Táto mini verzia bubna Steel Tongue Drum je mimoriadne priestorovo úsporná. Svoj nástroj si tak môžete ľahko vziať so sebou do práce, na cesty alebo na akékoľvek iné cesty mimo domova.

Mini Steel Tongue Drum od Meinl Sonic Energy je k dispozícii v troch verziách: čierna (ladenie F mol), námornícka modrá (ladenie G mol) a zlatá (ladenie C mol).

Špecifikácia:

 • Materiál: Potiahnutá nehrdzavejúca oceľ
 • Farba: Námornícka modrá / Navy Blue
 • Priemer: 7"
 • Ladenie: G mol / A4/a' 440 Hz / G4, Bb4, C5, D5, F5, G5, Bb5, C6
 • Malý kovový štrbinový bubon (7")
 • Už naladený
 • Upokojujúci tón
 • Skvelý nástroj pre zvukovú terapiu, do učebne alebo na váš konferenčný stolík
 • Balenie obsahuje: tašku a pár paličiek s gumenou hlavou
 • SSTD2NB
 • originálny názov:  Meinl Sonic Energy Small Steel Tongue Drum G Minor, 8 Notes - Navy Blue / 7"/18 cm (SSTD2NB)

Dodatočné parametre

Kategória: Tongue Drum
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.752 kg
Farba: Námornícka modrá
Farba (ENG): Navy Blue
Ladenie: F mol
Materiál: Oceľ
Počet tónov: 8
? Priemer: 7"