Meinl Sonic Energy Pocket Steel Tongue Drum 3" A dur Navy Blue

Kód: 40Y100517
Neohodnotené
Značka: Meinl
€19,90
Na objednávku (1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.7.2024

Od spoločnosti Meinl Sonic Energy prichádza vreckový kovový štrbinový bubon, na ktorý môže hrať každý milovník hudby, učiteľ alebo zvukový terapeut. Táto vrecková verzia našich štandardných oceľových bubnov má malý rozmer, čo rozširuje možnosti, kde môžete hrať. Na tomto bubne s priemerom 3" môže hrať ktokoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na svoje hudobné zručnosti. To, že je nástroj predom naladený znamená, že nástroj nemá žiadne chybné tóny a zvuk je éterický a upokojujúci. Súčasťou balenia je jedna mäkká gumová palička pre plný a pokojný tón.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vreckový 3-palcový štrbinový bubon Meinl Pocket Steel Tongue Drum, A mol, Modrá farba, motív kvet Venuše

Od spoločnosti Meinl Sonic Energy prichádza Pocket Steel Tongue Drum, na ktorý môže hrať každý milovník hudby, učiteľ alebo zvukový terapeut. Táto zmenšená verzia našich štandardných oceľových bubnov s jazýčkom má malý rozmer, čo rozširuje možnosti, kde môžete hrať. Na tomto bubne s priemerom 6" môže hrať ktokoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na svoje hudobné zručnosti. To, že je nástroj predom naladený znamená, že nástroj nemá žiadne chybné tóny a zvuk je éterický a upokojujúci. Súčasťou balenia sú dve mäkké gumové paličky pre plný a pokojný tón.

Túžba po väčšom uvoľnení v každodennom živote, hľadanie nástroja pre počiatočné hudobné vzdelávanie vášho dieťaťa, riešenie nového, vzrušujúceho koníčka, ... existuje mnoho dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre kovový štrbinový bubon.

Z nástroja vyžaruje taká pokojná energia, vďaka ktorej ľahko zabudnete na svoje starosti a vrátite sa k obnovenej spokojnosti a vnútornému pokoju. Bubny Steel Tongue Drums sú vyrobené pre rôzne situácie, od zvukových kúpeľov až po muzikoterapiu, pre učebne alebo profesionálne bicie súpravy. Vystupujte naživo s bubnom Steel Tongue Drum alebo hrajte doma len pre seba. Tento nástroj má potenciál zintenzívniť vaše upokojenie a navyše si zlepšíte koordináciu a dôveru vo vlastné schopnosti.

Pocket Steel Tongue Drum od Meinl Sonic Energy je k dispozícii v troch verziách: čierna, námornícka modrá a zlatá (všetky majú ladenie A dur).

Špecifikácia:

 • Materiál: Potiahnutá nehrdzavejúca oceľ
 • Farba: Zlatá
 • Priemer: 3" / 7,6 cm
 • Ladenie: A dur / A4/a' 440 Hz / A5, B5, C#6, E6, F#6, A6
 • Vreckový kovový štrbinový bubon (3")
 • Už naladený
 • Upokojujúci tón
 • Skvelý nástroj pre zvukovú terapiu, do učebne alebo na váš konferenčný stolík
 • Balenie obsahuje jednu paličku s gumenou hlavou
 • Laserom gravírovaný motív – kvet Venuše
 • PSTD2NBVF
 • originálny názov:  Sonic Energy 3" Pocket Steel Tongue Drum, A Major, 6 Notes, Navy Blue, Venus Flower (PSTD2NBVF)

Dodatočné parametre

Kategória: Tongue Drum
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.188 kg
Farba: Námornícka modrá
Farba (ENG): Navy Blue
Ladenie: A dur
Materiál: Oceľ
Počet tónov: 6
? Priemer: 3"
Výška: 4,7 cm