Sela Melody Tongue Drum 6" D Major Navy Blue

Kód: 41Y1045850
Neohodnotené
Značka: Sela
€49,90 –10 %
Sela Melody Tongue Drum 6" D Major Navy Blue
€49,90 –10 % €44,50
Na otázku
Môžeme doručiť do:
16.12.2024
Položka bola vypredaná…

Sela Melody Tongue Drum 6" je šikovný kovový štrbinový bubon s priemerom niečo cez 15 centimetrov (6 palcov). Svojím teplým a upokojujúcim zvukom je vhodný na relaxáciu v bežnom živote aj na ranú hudobnú výchovu detí. Osem tónových polí Sela Melody Tongue Drum 6" je všetkých na stupnici D dur takže pri hraní bez akýchkoľvek "nesprávnych" tónov sa vždy vytvorí harmonická melódia. Preto je tento nástroj odporúčaný nielen skúseným milovníkom hudby a profesionálnym zvukoterapeutom, ale najmä začiatočníkom bez predchádzajúcich hudobných znalostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štrbinový bubon Sela Melody Tongue Drum 6“ D Major Navy Blue SE 361

Sela Melody Tongue Drum 6" je šikovný kovový štrbinový bubon s priemerom niečo cez 15 centimetrov. Svojím teplým a upokojujúcim zvukom je vhodný na relaxáciu v bežnom živote aj na ranú hudobnú výchovu detí. Osem tónových polí Sela Melody Tongue Drum 6" je všetkých na stupnici D dur takže pri hraní bez akýchkoľvek "nesprávnych" tónov sa vždy vytvorí harmonická melódia. Preto je tento nástroj odporúčaný nielen skúseným milovníkom hudby a profesionálnym zvukoterapeutom, ale najmä začiatočníkom bez predchádzajúcich hudobných znalostí.

Aby ste mohli začať hneď po vybalení, každý bubon Sela Melody Tongue sa dodáva s dvomi kvalitne spracovanými paličkami s rukoväťou z brezového dreva a okrúhlou gumenou hlavou. Na tónové polia možno udrieť aj prstami. Meditatívny zvuk bubna Sela Melody Tongue Drum očarí hráčov aj poslucháčov. Navyše si vďaka svojim kompaktným rozmerom nájde miesto kdekoľvek – či už doma, v kancelárii, v štúdiu jogy alebo dokonca na cestách v batožine. Pre bezpečný transport je súčasťou praktické bavlnené vrecúško, ktoré je z vnútornej strany podšité červeným zamatom. Gumové nožičky zaisťujú bezpečný stojan a gumený krúžok chráni vonkajší okraj bubna pred poškriabaním.

Špecifikácia:

  • Ladenie: D dur
  • Tóny: D5, E5, F#5, G5, A5, B5, C#6, D6
  • Materiál: oceľ
  • Vysoká kvalita spracovania
  • Farba: námornícka modrá
  • Priemer: 15 cm
  • Balenie obsahuje: 2 paličky, bavlnené vrecúško

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tongue Drum
Záruka: 2 roky
Farba: Námornícka modrá
Ladenie: D dur
Materiál: Oceľ
Počet tónov: D5, E5, F#5, G5, A5, B5, C#6, D6
? Priemer: 15 cm
Položka bola vypredaná…

Sela Melody Tongue Drum 6" D Major, Navy Blue - SE 361 Demo