Terre Panova flauta 19-tónová

Kód: 40Y100628
Neohodnotené
Značka: Terre
€27
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

19-tónová dvojradová Panova flauta (tiež známa ako Pan Pipe, Panpipe alebo Syrinx ) je hudobný nástroj na princípe uzatvorenej trubice, ktorá sa skladá z niekoľkých rúrok s rôznou dĺžkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Terre Panova flauta dvojradová 19-tónová

Peruánska panvová flauta je fascinujúci hudobný nástroj hlboko zakorenený v bohatej kultúre a histórii krajiny. Táto Panova flauta s 19 tónmi ponúka rozmanitú škálu zvukov, ktoré odrážajú tradície a melódie andského regiónu. Charakteristickým znakom tejto panvovej flauty je to, že nie je naladená. Oproti ladeným nástrojom nedoladená kvalita Panovej flauty umožňuje hudobníkovi väčšiu slobodu v interpretácii a otvára priestor pre spontánne tvorivé prejavy. 10 tónov umožňuje hráčovi produkovať širokú škálu melódií, čo dáva hudbe jedinečný a autentický charakter. Kompaktné rozmery panvovej flauty (16 x 10 cm) ju robia nielen prenosnou, ale zvýrazňujú aj remeselnú zručnosť použitú pri výrobe tohto nástroja. Tradiční peruánski remeselníci využívajú svoje zručnosti, aby zabezpečili, že každá flauta bude nielen zvukovo príťažlivá, ale aj esteticky pôsobivá.

Panova flauta z Peru nie je len hudobný nástroj, ale aj kultúrny symbol reprezentujúci hĺbku a rozmanitosť peruánskych hudobných tradícií. Jeho zvuky môžu rozvinúť cestu cez úchvatnú krajinu Ánd a rozprávať príbehy dávnych civilizácií. Pre nadšencov world music, zberateľov exotických nástrojov alebo jednotlivcov, ktorí oceňujú krásu peruánskej kultúry, je peruánska Panova flauta skvelou voľbou. Ponorte sa do zvukovej kulisy Ánd a nechajte sa očariť kúzlom tohto autentického hudobného nástroja.

Špecifikácia:

  • rúrky vyrobená
  • rozmery: 24 x 15 cm
  • 19 tónov
  • dvojradová
  • vyrobené remeselníkmi z Ánd
  • Krajina pôvodu: Peru
  • Kód: 38640225
  • Panflute Peru 19 keys

Dodatočné parametre

Kategória: Panove flauty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.11 kg
Krajina pôvodu: Peru
Počet tónov: 19
EAN / GTIN: 4260596212522