Sela B5 Tongue Drum White

Kód: 41Y1045847
Neohodnotené
Značka: Sela
€39,90 –14 %
Sela B5 Tongue Drum White
€39,90 –14 % €34
Na sklade (>7 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Sela Melody Tongue Drum 5,5" SE 351 je šikovný oceľový štrbinový bubon a s priemerom necelých 14 centimetrov najmenší model značky Sela. S teplým a upokojujúcim zvukom je vhodný na relax v každodennom živote, aj na ranú hudobnú výchovu detí. Keďže všetkých šesť tónových polí bubna Sela Melody Tongue Drum 5,5" je na pentatonickej stupnici B, pri hraní vždy vzniká harmonická melódia bez akýchkoľvek „nesprávnych“ tónov. Preto je tento nástroj odporúčaný nielen skúseným milovníkom hudby a profesionálnym muzikoterapeutom, ale najmä začiatočníkom bez predchádzajúcich hudobných znalostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štrbinový bubon Melody Tongue Drum 5,5" B6 White SE 351

Sela Melody Tongue Drum 5,5" je šikovný oceľový štrbinový bubon a s priemerom necelých 14 centimetrov najmenší model značky Sela. S teplým a upokojujúcim zvukom je vhodný na relax v každodennom živote, aj na ranú hudobnú výchovu detí. Keďže všetkých šesť tónových polí bubna Sela Melody Tongue Drum 5,5" je na pentatonickej stupnici B, pri hraní vždy vzniká harmonická melódia bez akýchkoľvek „nesprávnych“ tónov. Preto je tento nástroj odporúčaný nielen skúseným milovníkom hudby a profesionálnym muzikoterapeutom, ale najmä začiatočníkom bez predchádzajúcich hudobných znalostí.

Aby ste mohli začať hneď po vybalení, každý bubon Sela Melody Tongue sa dodáva s dvomi kvalitne spracovanými paličkami s rukoväťou z brezového dreva a okrúhlou gumenou hlavou. Na tónové polia možno udrieť aj prstami. Meditatívny zvuk bubna Sela Melody Tongue Drum očarí hráčov aj poslucháčov. Navyše si vďaka svojim kompaktným rozmerom nájde miesto kdekoľvek – či už doma, v kancelárii, v štúdiu jogy alebo dokonca na cestách v batožine. Pre bezpečný transport je súčasťou praktické bavlnené vrecúško, ktoré je z vnútornej strany podšité červeným zamatom. Gumové nožičky zaisťujú bezpečný stojan a gumený krúžok chráni vonkajší okraj bubna pred poškriabaním.

Špecifikácia:

  • Ladenie: B dur pentatonické
  • Tóny: B4, C#5, D#5, F#5, G#5, B5
  • Materiál: oceľ
  • Vysoká kvalita spracovania
  • Farba: Biela
  • Priemer: 14 cm
  • Balenie obsahuje: 2 paličky, bavlnené vrecúško

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tongue Drum
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Ladenie: B dur pentatonické
Materiál: Oceľ
Počet tónov: B4, C#5, D#5, F#5, G#5, B5
? Priemer: 14 cm

Sela Melody Tongue Drums 5" - A, B & C Major Pentatonic - SE 350, 351 & 352 Demo