Hokema Sansula Deluxe 432 Hz

Kód: 40Y100486
Neohodnotené
Značka: Hokema
€215
Na objednávku (1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.7.2024

Kalimby a Sansuly od firmy Hokema sú ručne vyrábané už 30 rokov v Nemecku. Ich mäkký, jemný a relaxačný zvuk je nezameniteľný. Každý, aj ten, kto nemá žiadne skúsenosti s hudobnými nástrojmi, môže rýchlo začať hrať na jednom z týchto nástrojov a do pár minút vytvoriť pekné melódie. A to je ich hlavná prednosť – jednoduchosť pričom zároveň hráte ako skutočný hudobník. Na výrobu nástrojov sú používané vysokokvalitné materiáli ako napríklad americká čerešňa alebo mahagón. Peter Hokema je vynálezcom Sansuly (v roku 2001) a majiteľom firmy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hokema Sansula Deluxe 432 Hz

Kalimby a Sansuly od firmy Hokema sú ručne vyrábané už 30 rokov v Nemecku. Ich mäkký, jemný a relaxačný zvuk je nezameniteľný. Každý, aj ten, kto nemá žiadne skúsenosti s hudobnými nástrojmi, môže rýchlo začať hrať na jednom z týchto nástrojov a do pár minút vytvoriť pekné melódie. A to je ich hlavná prednosť – jednoduchosť pričom zároveň hráte ako skutočný hudobník.

Na výrobu nástrojov sú používané vysokokvalitné materiáli ako napríklad americká čerešňa alebo mahagón. Peter Hokema je vynálezcom Sansuly (v roku 2001) a majiteľom firmy.

Sansula. je jedinečný nástroj uvedený na trh spoločnosťou Hokema v roku 2001. Ide o kombináciu kalimby a oválneho „bubnu“ s rámom z lepeného bukového dreva a rezonančnou hlavou, ktorá dodatočne umocňuje zvuky produkované lamelami a blokom z čerešňového dreva. Séria Sansula bola vrelo privítaná hudobnou komunitou a rýchlo patentovaná. Tieto nástroje sa vyznačujú mäkkým a dlhým sustainom a navyše vám umožňujú dosiahnuť kačací efekt zatvorením a otvorením spodnej časti rámu.

Sansula Deluxe je nadstavbou nášho základného modelu Sansula. Na želanie mnohých zákazníkov sme ich vybavili stabilnou prírodnou membránou z kozej kože a napínacím zariadením. Vďaka týmto zmenám je používanie nástroja ešte všestrannejšie. Ako produkt s komponentmi vyrobenými z prírodných materiálov je každý nami dodávaný luxusný model jedinečný a vyznačuje sa ešte plnším a teplejším zvukom, ako aj jeho robustnosťou. Zatiaľ čo základný model Sansula je príliš citlivý na to, aby ho mohli používať menšie deti, Sansula Deluxe je teraz bez obáv z drobného poškodenia použiteľná aj v škôlkach a hudobných školách. Samozrejme, aj Sansula Deluxe vyžaduje starostlivé zaobchádzanie, ako je to pri hudobných nástrojoch obvyklé.

Špecifikácia:

  • Počet tónov: 9
  • Ladenie: A mol 432 Hz ( a' - c'' - c' - a' - a - f' - e' - e'' - h' )
  • Ladenie je možné upraviť
  • Materiál: masívne drevo z americkej čerešne spojené s rezonančnou hlavou na drevenom ráme
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Materiál membrány: Teľacia koža
  • Rozmery: 198 x 155 x 67 mm
  • Hmotnosť: 415 g

Dodatočné parametre

Kategória: Kalimby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.675 kg
Krajina pôvodu: Nemecko
Ladenie: A mol 432 Hz
Počet tónov: 9

Hokema Sansula Basic